Sv. Nikola, dan Škole - 1.f 2016.

Sv. Nikola, dan Škole - 1.f 2016.

Dan Škole i blagdan svetog Nikole 1.F razred obilježio je šetnjom po povijesnoj jezgri Splita s vodičem kojeg je besplatno ustupila Udruga turističkih vodiča grada Splita.
     Naučili smo ponešto o povijesti grada i znamenitostima kao što su: Grgur Ninski, Dioklecijanova palača, Peristil, Pjaca, itd.
     Bilo je vremena i za nekoliko fotografija.
I kao što slika kaže: svima od srca želimo Sretan Božić i Novu godinu!

Uredili: Administrator; Taida Valentić, razrednica

Vidi slike.