Nasilje nije cool, svibanj 2011.

Urbani festival "Nasilje nije cool" 13.05.2011.

Udruga Most i splitski srednjoškolci osmislili su ulični festival, pod nazivom "Nasilje nije cool", s cjelodnevnim programom (crtanje grafita, koncert školskih bendova, te sportska natjecanja u košarci-basketu i malom nogometu).

Osnovni cilj ovog projekta bio je povezati volonterske timove splitskih srednjih škola i potaknuti mlade na kvalitetno korištenje slobodnog vremena, afirmaciju njihovih talenata, vještina i kreativnosti te pokazati kako mladi imaju stav o pojavama u društvu, posebice pojavi nasilja među mladima.

"Nasilje nije cool" završen je spektakularnim koncertom splitskih srednjoškolaca koji su nesebično nastupili u klubu Kocka (od naših učenika nastupali su učenik Roko Kokeza sa svojim bendom te učenik Tino Kardum i njegov bend "Drugi korijen") i time doprinijeli humanitarnom karakteru akcije.

1. mjesto u košarci osvojili su naši učenici: Mario Cvitković 2.F, Ivan Hajduk 3.B, Marin Marić 3.C i Mario Ercegović 3.G.
Učenici Marin Brzica 4.A, Srećko Bokšić 1.B i Mihovil Tomasović 2.A osvojili su 2. mjesto u košarci, a učenici 4.A razreda
Dino Brzica, Ivan Režić, Antonio Vrkić, Josip Žižić, Ante Spajić, Marko Laušić i Ivan Kerum osvojili su 2. mjesto u malom nogometu.

Vidi slike

Uredili: Administrator, Sunčica Šarunić, ped.